O nas Ultima Travel

Szanowni Państwo

Prawdopodobnie niektórzy spośród Państwa słyszeli już kiedyś o naszej firmie,mimo to chcielibyśmy o sobie
przypomnieć, tym bardziej, że wiele się u nas ostatniozmieniło. Ultima Travel jest biurem podróży działającym
od 1989 roku w Tajlandii. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Tajlandii, lecz także w innych państwach Azji południowo-wschodniej, takich jak: KambodżaBirmaLaosSingapurWietnam,Bali czy Hong Kong.
Nasze biura znajdują się w węzłowych miejscach tutejszego rynku turystycznego: w Bangkoku, Pattayi, na Phukecie, Samui oraz Krabi.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy turystyczne na terenie Tajlandii, rezerwujemy hotele oraz krajowe i miedzynarodowe bilety lotnicze. Ponadto oferujemy imprezy dla grup biznesowych i zorganizowanych (incentive), wynajmujemy samochody, zapewniamy usługi tłumaczy itp. Jednym słowem – jesteśmy wszechstronni. Zdajemy sobie sprawę, że liczne biura podróży mają w swej ofercie wakacje w Tajlandii, warto jednak podkreślić, że każde z tych biur ma swe siedziby tylko w Polsce, a Tajlandia jest przez nie traktowana jako jedno z wielu miejsc, w których trzeba zorganizować wypoczynek. Różnica jest zatem zasadnicza, biura te działają niejako z zewnątrz, my natomiast jesteśmy i działamy na miejscu, co daje nam znaczną przewagę organizacyjną. W Ultima Travel doskonale wiemy, że zadowolenie klienta w dużej mierze zależy od tego, w jakim stopniu organizator wypoczynku zna miejsce, w którym działa. Atutem naszej firmy są współpracujący z nami podczas wycieczek polskojezyczni piloci, od lat mieszkający w Tajlandii, a co za tym idzie – doskanale znający tutejsze warunki i kulturę nie tylko z przewodników, lecz przede wszystkim z własnego, jakże bogatego doświaczenia. Wielu naszych pilotów włada także językiem tajskim. Klientom oferujemy także pomoc ze strony naszych rezydentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, jak bardzo podnosi to komfort pobytu w egzotycznym kraju. Każdemu klientowi gwarantujemy pomoc w wyborze optymalnej oferty, zapewniamy także możliwość ułożenia indywidualnego programu pobytu, obejmującego np. kilka. krajów regionu.

Tajlandia jest miejscem ze wszechmiar niezwykłym, od lat przyciągającym turystów z całego świata; od niedawna pojawia się tu także wielu Polaków. Turyści odwiedzają ten kraj przez cały rok, korzystając z nieodmiennie pięknej pogody. W Tajlandii znajdziemy wszystko, co charakterystyczne dla tego zakątka świata – fascynującą przyrodę, bogactwo architektury i kultury, a także wspaniałych ludzi. W dzisiejszych czasach ważną rzeczą jest zapewnienie bezpieczeństwa i pod tym względem ten buddyjski, spokojny kraj wypada doskonale. Typowy mieszkaniec Tajlandii jest pogodny, uśmiechnięty i zawsze tolerancyjny. Ci dumni ludzie czują się wolni i niezależni – daje im to poczucie wewnętrznej równowagi, co z kolei sprawia, że każdy Taj jest szczery, gościnny, chętnie służący pomocą i otwarty na innych.

Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na naszą nową propozycję, nazwaną przez nas VIP program. Jej celem jest zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Uczestnicy VIP programu mieszkają w 5-gwiadkowych hotelach, gdzie są otaczani szczególną opieką. Wśród atrakcji znajdują się m.in. podróż pociągiem E&O Express, zwiedzanie kraju na motocyklach Harley Davidson, dostęp do ekskluzywnych pól golfowych, wizyty w ośrodkach spa, podwodne przygody dla miłośników nurkowania, fascynujące wspinaczki na Krabi oraz rejsy wynajętymi jachtami. Szczegółowe opisy oraz ceny poszczególnych elementów programu VIP zamieściliśmy na naszych stronach internetowych. Oczywiście mogą Państwo skorzystać z tańszych form wypoczynku w Tajlandii, biorąc udział w programach wycieczkowych, obejmujących zakwaterowanie w 4 lub 3-gwiazdkowych hotelach. Większość tajskich hoteli przewyższa pod względem standardu warunki znane Państwu z wakacji w Grecji, Hiszpani czy Portugalii.

Każda cena zamieszczona w naszym cenniku jest ceną netto w dolarach USA, obejmującą koszt pokoju, a nie koszt pobytu osoby. W tym miejscu wyjaśniamy tylko, że śniadania są wliczone w cenę pokoju (wyjątki są zaznaczone). Cennik obejmuje wszystkie elementy naszej oferty, w tym liczne zniżki. Zdjęcia przedstawiające nasze hotele są dostępne na naszych stronach internetowych.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty, prosimy o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku

Janusz Koniak

Dyrektor Generalny
Ultima Travel.

Ultima Travel posiada licencję TAT (Tourism Authority of Thailand) oraz jest członkiem następujących organizacji turystycznych: ATTA (Association of Thai Travel Agents), PATA (Pacific Association of Travel Agents), TICA (Thailand Incentive and Convention Association) i do TTAA (Thai Travel Agents Association).